طراحی بیلبورد تبلیغاتی و نمایشگاهی، طراحی بیلبورد تبلیغاتی آنلاین

طراحی بیلبورد تبلیغاتی یکی از روش های موفق بازاریابی و برندینگ برای کسب و کارهای مختلف است. بیلبوردهای تبلیغاتی ابزاری تاثیرگذار در فروش و جذب مشتریان جدید است. برندها و شرکت های بزرگ تولید کننده با کمک این ابزار تبلیغاتی، مخاطبان خود را با ایده های مختلف تحت تاثیر قرار می دهند.

تماس با ما : 09154068649

نمونه کارهای ما
طراحی تخصصی بیلبورد

درباره ما

آژانس تبلیغاتی صدای رسانه در سال 2022 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود و به عنوان یک گروه تبلیغاتی فعال در عرصه بازاریابی و تبلیغات، خدماتی خلاقانه و متمایز ، مبتنی بر دانش روز را به مشتریان داخل و خارج از کشو ارائه می کند.

طراحی بیلبورد تبلیغاتی خود را به ما بسپارید

یکی از فعالیت های آژانس تبلیغاتی صدای رسانه، طراحی تخصصی بیلبورد تبلیغاتی است. از آنجا که طراحی بیلبورد تبلیغاتی یکی از نیازهای اساسی شرکت ها برای جذب مشتریان جدید و فروش بیشتر است، لازم است تا این امر مهم را به متخصصان این امر واگذار کنید

آژانس تبلیغاتی صدای رسانه، افتخار همکاری با شرکت ها و سازمان های مختلفی از جمله مجتمع کیف و کفش سیلوز را در کارنامه درخشان خود ثبت کرده است.

درباره ما
img img

چرا طراحی بیلبورد تبلیغاتی توسط صدای رسانه؟

صدای رسانه با تجربه طراحی تخصصی بیلبورد تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان های گوناگون، بهترین انتخاب در میان آژانس های تبلیغاتی است.

app
icon

تعیین پیام تبلیغاتی

پیام تبلیغاتی برند شما همان محتوای مستقیمی است که می‌خواهید مخاطب آن را ببیند و بر اساس آن تصویری صحیح و کامل از شخصیت برند شما در ذهن خود بسازد.

icon

انتخاب رنگ مناسب

رنگ ها قدرتمندترین ابزار برای رساندن پیام تبلیغاتی محسوب می شود. مشتری در چندین ثانیه کوتاه برند شما را ارزیابی می کند و در این ثانیه ها تاثیرگذاری بر شخص مقابل اتفاق می افتد.

icon

انتخاب طرح مناسب

طرح بیلبورد تبلیغاتی باید کاملاً ساده بوده و خیلی سریع پیام تبلیغاتی را به بیننده منتقل کند. ترکیب بندی اصولی در طراحی، درک مفاهیم و اهداف تبلیغ را به ارمغان می آورد.

icon

لینک مستقیم به شبکه های مجازی

تبلیغات همزمان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، قدرت بیلبورد تبلیغاتی را چندین برابر می کند. از قدرت شبکه های مجازی غافل نشوید!

icon

سناریو اجرا طرح تبلیغاتی نسبت به منطقه

هدف از سناریو نویسی تبلیغات این است که مخاطب در طول زمان تبلیغ، با برند همراه شده و از اهداف سازمان و تبلیغ به طور کامل مطلع شود.

icon

تحلیل و انالیز مخاطب هدف

با توجه به کالا و خدماتی که ارائه می دهید، مخاطبان خاصی نیز خواهید داشت. انتخاب مخاطبان و جامعه هدف درست، بخش مهمی از روال بهینه سازی تبلیغات است.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

سوالات متداول

سوالات پرتکراری که اکثر مشتریان از ما می پرسند :

img
بعد از این که از صفحه خدمات، خدمت مورد نظر خودتون رو انتخاب کردید، میتونین از طریق تماس با شماره های 05136667204 و 09154068649 با کارشناسان صدای رسانه تماس بگیرید و سفارش خودتون رو ثبت کنید.
شما می تونین از طریق شماره های 05136667204 و 09154068649 با کارشناسان ما تماس بگیرید و به صورت رایگان برای کسب و کار خودتون مشاوره بگیرید،. پیشنهاد می کنیم برای گرفتن بهترین نتیجه از تبلیغات خودتون، حتما از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
آژانس تبلیغاتی صدای رسانه، مجری تخصصی امور تبلیغاتی، تبلیغات مجازی، تبلیغات محیطی، اجرای کمپین های کشوری، عکاسی صنعتی، تیزرسازی و انیمیشن، برنامه نویسی و سوشال مدیا می باشد و افتخار همکاری با برند ها و سازمان های مطرح کشور را دارد.
صدای رسانه سابقه کارهای تبلیغاتی مختلف را در کارنامه خود ثبت کرده است. در صورت نیاز می تونید برای بررسی برخی از نمونه کارهای اجرا شده توسط تیم آژانس تبلیغاتی صدای رسانه، به صفحه نمونه کارها مراجعه کنید و برخی از نمونه کارهای اجرا شده توسط ما رو مشاهده کنید.
برای تماس با صدای رسانه می تونید با شماره های 05136667204 و 09154068649 تماس بگیرید، یا از طریق صفحه تماس با ما و پر کردن فرم تماس، منتظر تماس تیم صدای رسانه باشید.

هم اکنون مشترک شوید

با عضویت در خبرنامه، زودتر از همه از خبرهای ارسال شده در صدای رسانه با خبر شوید.

Save