sedayeresaneh loader
طراحی بیلبورد تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی صدای رسانه

  تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی به تبلیغات آفلاینی اطلاق می‌شود که از ابزارهایی مانند بیلبوردها، استرابوردها، و تلویزیون‌های شهری برای رساندن پیام به مخاطبان استفاده می‌کنند. این ابزارها توسط سازمان‌های زیباسازی از طریق مزایده در اختیار کانون‌های تبلیغاتی قرار می‌گیرند و کسب‌وکارها باید برای استفاده از آن‌ها با آژانس‌های تبلیغاتی همکاری کنند. هدف از تبلیغات محیطی، مارکتینگ، برندینگ و ریبرندینگ است. شرکت‌ها بودجه‌های قابل توجهی را به این منظور اختصاص می‌دهند تا سهم بازار خود را افزایش دهند و برند خود را به مشتریان یادآوری کنند. انتخاب ابزار تبلیغاتی مناسب بر اساس مخاطب هدف و موقعیت جغرافیایی صورت می‌گیرد تا تأثیر بیشتری داشته باشد.

 

لطفا برای ثبت سفارش یا مشاوره رایگان با شماره ۰۹١۵۴۰۶۸۶۴۹ تماس بگیرید

 

تبلیغات محیطی

 

تعرفه‌ها و قیمت‌های تبلیغات محیطی توسط شهرداری و سازمان زیباسازی تعیین می‌شوند و آژانس‌های تبلیغاتی باید هزینه‌های مربوط به استفاده از رسانه‌های شهری را به صورت دوره‌ای به این سازمان‌ها پرداخت کنند. تبلیغات محیطی به عنوان یکی از استراتژی‌های مهم کسب و کار، به شرکت‌ها کمک می‌کند تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند و در بازارهای داخلی و خارجی تأثیرگذار باشند. این روش می‌تواند به عنوان انتخاب اول برای برندینگ و افزایش فروش در نظر گرفته شود.

هر کسی که بتواند شناخت بهتری از انواع تبلیغات محیطی و همچنین خلاقیت بیشتری در اجرا و ارائه ی این تبلیغات به مشتریان داشته باشد می تواند گام محکم تری در زمینه ی محبوبیت کالاهای خود در میان مشتریان و بازار هدف خود بردارد.

 

تبلیغات محیطی  همان تبلیغات OOH است؟

تبلیغات OOH، که به تبلیغات خارج از منزل معروف است، شامل تبلیغات شهری می‌شود که در فضاهای عمومی مانند ساختمان‌ها و وسایل نقلیه عمومی دیده یا شنیده می‌شوند. این نوع تبلیغات، که در ایران غالباً به عنوان تبلیغات محیطی، بیلبوردی یا آفلاین شناخته می‌شود، باید به گونه‌ای طراحی شوند که حتی در حال حرکت نیز توجه عابرین را جلب کنند. طبق گزارش‌ها، بیش از دو سوم کاربران تلفن‌های هوشمند پس از دیدن تبلیغات OOH به جستجوی اطلاعات بیشتر درباره محصولات یا خدمات تبلیغ شده می‌پردازند و تقریباً سه چهارم از این افراد پس از تعامل با تبلیغات، به مرحله خرید از کسب‌وکارها می‌رسند.

 

تبلیغات ooh

چرا تبلیغات محیطی ؟

چرا تبلیغات محیطی ؟مهمترین مساله برای هر شرکت  قطعا معرفی محصولات و یا خدماتش  می باشد که بوسیله آن بتوانند فروش محصولاتشان را بالا ببرند.چون هر چه افراد بیشتری درمورد محصولات و یا خدماتتان بدانند  احتمال فروش محصولاتتان بالاتر میرود. (هرچه بیشتر دیده شوید ،بیشتر می فروشید.)

در عصر حاضر که تبلیغات دیجیتالی مرسوم است، تبلیغات محیطی همچنان یکی از روش‌های مؤثر برای برندسازی و انتقال پیام‌های تبلیغاتی است. این نوع تبلیغات، قبل از اینکه مشتریان به فکر خرید باشند، نام و مفهوم برند را در ذهن آن‌ها نقش می‌بندد.

تبلیغات محیطی با تأکید بر نیازهای مخاطبان و خلاقیت در طراحی، می‌تواند به سرعت توجه آن‌ها را جلب کند. بیلبوردهای تبلیغاتی جذاب می‌توانند مشتریان را به سمت استفاده از محصولات و خدمات سوق دهند، و در نتیجه، سهم بازار را افزایش دهند. نکته کلیدی تبلیغات محیطی این است که مخاطبان ناخودآگاه با آن مواجه می‌شوند و این امر باعث می‌شود که تبلیغات به طور مؤثری دیده شود. این روش‌ها با پیام‌های ساده اما قدرتمند، محصولات را به مخاطبانی که در حال عبور هستند معرفی می‌کنند.

 

1. دیده شدن در فضاهای عمومی: تبلیغات محیطی با استفاده از تصاویر بزرگ، رنگارنگ و جذاب، مکان‌های عمومی را به فضاهای تبلیغاتی تبدیل می‌کند و توجه افراد را به خود جلب می‌کند.
2. ارتباط مؤثر با مخاطبان: این نوع تبلیغات قابلیت جلب توجه و تأثیرگذاری بر مخاطبان را دارد و می‌تواند به شکل‌های متنوعی، محتوا و هدف تبلیغات را به ارمغان بیاورد.
3. جذب مخاطبان جدید: تبلیغات محیطی به شما کمک می‌کند تا در زمان‌هایی که سایر رسانه‌های تبلیغاتی نمی‌توانند توجه افراد را جلب کنند، مخاطبان جدیدی را جذب کنید.
4. هدفمندی جغرافیایی: شما می‌توانید محل قرارگیری بیلبوردها را بر اساس جامعه هدف انتخاب کنید تا تبلیغات شما در دسترس افراد بیشتری از جامعه هدف‌تان قرار گیرد.
5. نرخ بازگشت سرمایه خوب: تبلیغات محیطی معمولاً نرخ بازگشت سرمایه خوبی دارند زیرا در معرض دید بسیاری از مردم قرار می‌گیرند و می‌توانند به ایجاد برندینگ کمک کنند.

 

اهداف اصلی تبلیغات محیطی چیست؟

یک تبلیغ محیطی مناسب، مشتری را کنجکاو می کند که به دنبال استفاده از آن محصول و خدمات برود و این جاست که باید از افراد متخصص در این زمینه استفاده نمود تا علاوه بر به دست آوردن مشتریان، بتوان سهم مناسبی در میان بازار رقبا نیز به دست آورد.
جلب توجه مخاطبان: هدف اصلی تبلیغات محیطی جذب توجه مخاطبان به محصول یا خدمات در محیط‌های مختلف است.
افزایش آگاهی از برند: این تبلیغات به افزایش شناخت مردم نسبت به برند و محصولات شما کمک می‌کنند.
تعامل با مشتری: تبلیغات محیطی فرصتی برای افزایش تعامل با مشتریان فراهم می‌آورند.
هدف قرار دادن مناطق جغرافیایی خاص: امکان هدف‌گیری مناطق خاص برای رسیدن به جامعه هدف مورد نظر.
اطلاع‌رسانی درباره محصولات و خدمات جدید: تبلیغات محیطی می‌توانند در معرفی و اطلاع‌رسانی محصولات و خدمات جدید مؤثر باشند.

 

تبلیغات محیطی

 

ابزار مختلف برای استفاده از تبلیغات محیطی 

همواره برای استفاده از هر نوع تبلیغات روش های مخصوص و خاصی وجود دارد که با توجه به نوع تبلیغات و همچنین مکان مورد استفاده می توان از هر کدام از روش های موجود استفاده نمود.

بیلبورد های تبلیغاتی: بیلبورد نوعی از تبلیغات است که در فضاهای خارجی انجام می‌گیرد و معمولاً به شکل یک تابلو تبلیغاتی نورپردازی شده و یا یا بدون نورپردازی روی پایه‌هایی بلند اجرا می‌شود. بیلبوردها معمولاً در مناطق پرتردد مانند کنار بزرگراه‌ها یا نزدیک مراکز خرید قرار دارند تا توجه بیشترین تعداد رانندگان و عابران پیاده را جلب کنند.

استرابورد تبلیغاتی: استرابورد ها در اصل یک سازه بادبانی هستند و نسبت به بیلبورد ها ابعاد کوچکتری دارند (حدودا 12 متری هستند). استرابورد ها معمولا دارای روشنایی نیستند و به دلیل ابعادی که دارند در تمام سطح شهر حتی خیابان هایی که فضای کمی در حاشیه خود دارند استفاده می شوند.

عرشه پل تبلیغاتی: پل های هوایی نیز ابزار مناسبی برای تبلیغات محیطی هستند و یکی از روش های تبلیغاتی مرسوم است. تبلیغات محیطی با این رسانه تبلیغاتی به این صورت است که بر روی عرشه پل هوایی صفحه نمایشگر نصب می شود و آگهی تبلیغاتی بر روی این صفحه قرار می گیرد.

تبلیغات محیطی متحرک یا تبلیغات ترانزیت: تبلیغات ترانزیت یا تبلیغات محیطی متحرک تبلیغاتی است که بر روی وسایل نقلیه انجام میشود. تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس، مترو، تاکسی، هواپیما و دیگر وسایل نقلیه جزو تبلیغات محیطی متحرک یا تبلیغات ترانزیت است.

تبلیغات محیطی در پمپ بنزین: تبلیغات در پمپ بنزین ها نیز با ابزار های تبلیغاتی که پیش تر توضیح دادیم صورت می گیرد و مناسب ترین ابزار برای تبلیغات در پمپ بنزین استرابورد است. البته از سایه بان جایگاه های سوخت نیز به عنوان یک فضای تبلیغاتی استفاده می شود.

تلویزیون های شهری: این نوع تبلیغات که تبلیغات محیطی دیجیتال هم نام دارند بر روی تلویزیون های شهری اجرا می شوند و هزینه این نوع تبلیغات نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی بیشتر است که البته اگر محتوای جذابی برای این تبلیغات داشته باشیم قطعا تاثیر گذاری بالایی خواهد داست.

تبلیغات در فرودگاه ها: این نوع تبلیغات که اغلب به وسیله تابلوی لایت باکس انجام می شود طرفداران خاص خودش را دارد که هدفشان انتقال پیام تبلیغاتی یا معرفی محصول به قشری خاص یعنی مسافران است.

سمپلینگ: اگر قصد دارید که محصول خود را به صورت نمونه در اختیار برخی از مخاطبان هدف خود قرار دهید تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد و در ذهن مخاطب ماندگار شود سمپلینگ را به شما پیشنهاد می کنیم. این روش برای معرفی محصولی جدید است که به صورت حقیقی و با ارائه نمونه ای از محصول جدید انجام می شود.

تبلیغات در ایستگاه های مترو: همانطور که می دانید مترو یکی از بهترین وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد درون شهری است. تبلیغات بر روی لایت باکس های ایستگاه، کتیبه ها و تلویزیون های داخل واگن جزو ابزار های تبلیغات محیطی این مکان هستند.

 

تبلیغات محیطی

 

چرا صدای رسانه

صدای رسانه با در نظر گرفتن تقاضاهای زیاد از سمت مخاطب، این مزیت را ایجاد کرده است که در صورتی که رزرو تابلوها از سمت این شرکت انجام شود، خدمات گزارش روزانه اکران ها، طراحی بیلبوردها و خدمات مشاوره برای پیشنهاد لوکیشن های مناسب برای هر کسب و کار را ارائه کند.

 

لطفا برای ثبت سفارش یا مشاوره رایگان با شماره ۰۹١۵۴۰۶۸۶۴۹ تماس بگیرید

 

8 مورد از بهترین لوکیشن های تبلیغات محیطی ارائه شده توسط صدای رسانه :

1- لیست استرابوردهای مشهد
2- تلویزیون های شهری
3- لیست بیلبوردها و عرشه پل های مشهد
4- متروی مشهد
5- تبلیغات محیطی شاندیز
6- تبلیغات محیطی طرقبه
7- تبلیغات محیطی جاده های مشهد
8- تبلیغات فرودگاه های کشوری

 

نام منطقه لوکیشن ها لینک منطقه
منطقه 1 دانشگاه، کوهسنگی، منتظری، بعثت، ملاصدرا، احمدآباد، قائم، کفائی، سناباد، آبکوه، مطهری، سنائی، توحید، مجد، کلاهدوز، راهنمایی، فلسطین، قرنی، صادقی، ارشاد، فرهاد، ملک آباد، بزرگمهر، خیام، فردوسی، شاهد، میلاد، بهار، سجاد، آزادی نمایش آنلاین منطقه
منطقه 2 توحید، آیت الله عبادی، خواجه ربیع، مطهری، کریمی، هدایت، شفا، ابوطالب، قرنی، موسوی قوچانی، قائم، حر عاملی، طوس، فردوسی، خیام شمالی، امیر، تلاش، کارگر، توس، جانباز، مهدی، فرامرز عباسی، ساجدی، آزادی، فهمیده نمایش آنلاین منطقه
منطقه 3 خیابان شیرازی، حجت آزادی، آیت الله عبادی، راه آهن مجلسی، فاطمیه، ابوذر، صدوقی، رسالت، گاز، مسلم، بلال، مهدی، قائم، فجر، طبرسی، جاده سیمان، مزینانی، رضوان، وحدت، کلات، گلشاد نمایش آنلاین منطقه
منطقه 4 حافظ، التیمور، افضلی، بهشتی، معصل، میثم، افسر، سلمان، پنج تن، طوسی، بزرگراه فجر، دهخدا، دریا، ابوذر، گلشهر، وحید، امت، بهشت، مفتح، ایثار، مجلسی نمایش آنلاین منطقه
منطقه 5 قائم، نیزه، صفایی، کال قره خان، صدر، مقداد، بزرگراه فجر، مشعل، سرخس، رحیمی، باهنر، عدالت، مفتح، ایروانی، ولایت، محبوبه، وحدت نمایش آنلاین منطقه
منطقه 6 هفده شهریور، شیرودی، چهنو، چمن، رستمی، 22 بهمن، بزرگراه فجر، مصلی، راه آهن، جهانگرد، امیرآباد، سرخس، کال قره خان، امیرآباد، ابن سینا، حر، موعود، ولیعصر، امام رضا، دکل، جاده کنویست نمایش آنلاین منطقه
منطقه 7 خیابان های دانش، شیرودی، چمن، صدر، فدائیان اسلام، حافظ، پایانه، صد متری، فرودگاه، جاده سنتو، قائم، سیدی نمایش آنلاین منطقه
منطقه 8 خیابان کلانتری، کوهسنگی، نامجو، بهشتی، سر دادور، کوشش، خرمشهر، تولائی، بهار، انقلاب اسلامی، رازی، دانشگاه، دانش، باهنر، امام رضا، اندرزگو، آزادی، سعدی نمایش آنلاین منطقه
منطقه 9 لادن، صیاد شیرازی، هفت تیر، هاشمیه، پیروزی، کوثر، صدا و سیما، کلانتری، شادان، وکیل آباد نمایش آنلاین منطقه
منطقه 10 تربیت، فلاحی، شریعتی، پرورش، راستی، یوسفی، امامیه، حجاب، حسابی، شاهد، اندیشه، رازی، بزرگراه خاتم، جاده قدیم قوچان نمایش آنلاین منطقه
منطقه 11 و 12 بزرگراه میثاق، مجیدیه، رحمانیه، الهیه، مهدیه، صادقیه، اقدسیه، محمدیه، امیریه، سجادیه، قاسم آباد نمایش آنلاین منطقه
منطقه 13 اندرزگو، عیدگاه، امام رضا، چهارباغ، شیرازی، آستانه پرست، آزادی، خفاف، دریادل، سردار، رازفر، نوغان، طبرسی، صلواتی زاده، کاشانی، افسر، نواب صفوی، هفده شهریور، بلوار وحدت، حرم نمایش آنلاین منطقه

 

  لیست استرابوردهای مشهد

برای مشاهده لیست استرابوردهای مشهد بر روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاهده لیست استرابوردهای مشهد

  تلویزیون های شهری

برای مشاهده لیست تلویزیون های شهری بر روی لینک زیر کلیک کنید :

لیست تلویزیون های شهری

  لیست بیلبوردها و عرشه پل های مشهد

برای مشاهده لیست لیست بیلبوردها و عرشه پل های مشهد بر روی لینک زیر کلیک کنید :

لیست بیلبوردها و عرشه پل های مشهد

  متروی مشهد

برای مشاهده لیست متروی مشهد بر روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاهده لیست متروی مشهد

  تبلیغات فرودگاه های کشوری

برای مشاهده لیست تبلیغات فرودگاه های کشوری بر روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاهده لیست تبلیغات فرودگاه های کشوری

  تبلیغات سینماهای مشهد

برای مشاهده لیست تبلیغات سینماهای مشهد بر روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاهده لیست تبلیغات سینماهای مشهد

  تبلیغات شهرک صنعتی مشهد

برای مشاهده لیست تبلیغات شهرک صنعتی مشهد بر روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاهده لیست تبلیغات شهرک صنعتی مشهد فاز 1

مشاهده لیست تبلیغات شهرک صنعتی مشهد فاز 2

طراحی و توسعه با در صدای رسانه © 2023