طراحی بیلبورد تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی صدای رسانه | Sedaye Resaneh

    ویدئوی آموزش شخصی سازی کانال یوتیوب

    آموزش شخصی سازی کانال یوتیوب (پارت دوم)

آموزش شخصی سازی کانال یوتیوب (پارت دوم)

در ویدیوی آموزشی قبلی، نحوه ساخت کانال یوتیوب و نحوه قرار دادن کلیدواژه ها برای جستجوی سریعتر و راحت تر و جهت دهی به کانال یوتیوب را برای شما قرار دادیم. در این آموزش قصد داریم نحوه شخصی سازی کانال ساخته شده در یوتیوب را به شما آموزش دهیم. در ادامه آموزش با ما همراه باشید.

 

برای مشاوره تبلیغاتی رایگان با شماره ۰۹١۵۴۰۶۸۶۴۹ تماس بگیرید

 

آموزش شخصی سازی کانال ساخته شده در یوتیوب

آموزش شخصی سازی کانال یوتیوب

بهتر است تنظیمات آن را با توجه به علاقه و حوزه فعالیت خود تغییر دهید. به همین منظور باید اقدام به بارگذاری تصویر پروفایل، هدر و واترمارک برای کانال خود کنید. در پایین به برخی از قسمت‌های مهم در هنگام شخصی‌سازی کانال‌های یوتیوب اشاره شده است.

وارد وب سایت یوتیوب روی مرورگر دسکتاپ شوید و سپس روی تصویر پروفایل خود در گوشه بالایی صفحه کلیک کنید.

از منوی باز‌شده، گزینه Your channel را انتخاب نمایید.

در صفحه بعدی روی کلید Customize Channel کلیک کنید.

اکنون به صفحه Channel customization منتقل خواهید شد. در تب Layout می‌توانید روی کلید Add در مقابل اولین گزینه کلیک کنید تا یک تریلر به اکانت خود اضافه نمایید. این تریلر به افرادی که تاکنون در کانال شما عضو نشده اند، نمایش داده خواهد شد.

در تب Branding هم می‌توانید اقدام به تغییر تصویر پروفایل کانال ایجاد‌شده کنید. تنها کافی است تا در قسمت Picture روی گزینه Change کلیک نمایید.

در بخش Banner image هم می‌توانید با کلیک روی گزینه Upload اقدام به بارگذاری تصویر هدر برای کانال خود نمایید. توجه داشته باشید که این تصویر باید حداقل رزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۱۵۲ پیکسل را دارا باشد و حجم آن هم از ۶ مگابایت بیشتر نشود.

شایان ذکر است که با یک حساب کاربری گوگل، می‌توان اقدام به ساخت چندین کانال یوتیوب کرد. برای این کار تنها کافی است تا در قسمت تنظیمات روی گزینه Add or manage your channel(s) کلیک کنید تا بتوانید کانال جدید ایجاد کرده یا کانال‌های فعلی را مدیریت نمایید.

 

لطفا برای درخواست تبلیغات یا مشاوره رایگان با شماره ۰۹١۵۴۰۶۸۶۴۹ تماس بگیرید

 

  • آموزش رایگان
ضمانت کیفیت فایل
ضمانت بازگشت وجه
ضمانت توضیحات و اطلاعات فایل
قالب های مختلف فایل
  • اطلاعات فایل
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1402
تعداد بازدید : 753
  • اشتراک گذاری
طراحی و توسعه با در صدای رسانه © 2023