sedayeresaneh loader
طراحی بیلبورد تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی صدای رسانه

    استفاده از قابلیت add topics اینستاگرام و افزایش ویو فوق العاده

    استفاده از قابلیت add topics اینستاگرام و افزایش ویو فوق العاده

استفاده از قابلیت add topics اینستاگرام و افزایش ویو فوق العاده

استفاده از قابلیت add topics اینستاگرام و افزایش ویو فوق العاده

افزایش بازدید اینستاگرام تأثیر مستقیمی روی میزان فروش پیج‌های کاری دارد. بسیاری از افراد به دنبال روش‌های میانبری برای افزایش بازدید پیج اینستاگرام خود هستند اما باید بدانید که استفاده از راهکارهای درست و اصولی همیشه گزینۀ بهتری است. شاید رسیدن به افزایش بازدید اینستاگرام یا به طور کلی موفقیت پیج اینستاگرام کاری زمان‌بر و سخت باشد اما نتیجۀ بسیار خوبی برای کسب‌وکار شما خواهد داشت.

کاربرد تاپیک (topic) در اینستاگرام

برای خیلی از افراد این سوال وجود دارد که آموزش کاربرد تاپیک در اینستاگرام به چه صورت است، تاپیک یکی از ویژگی ها و قابلیت های تازه اینستاگرام در مورد ریل ها است تا ریلز شما هدفمند تر مخاطب خود را در اکسپلور پیدا کند.

با این کار ویدئو شما در دسته بندی مرتبط و موضوع مناسب خود قرار می گیرد و اینستاگرام نیز خیلی سریع تر و بهتر ویدئو شما را در دسترس کسانی که مشتاق به دیدن این نوع ویدئو ها هستند قرار می دهد.

به عنوان مثال شما می خواهید یک ویدئو آموزشی با موضوع نگهداری از گلدان ها در آپارتمان در قالب ریل ها منتشر کنید دسته بندی های متناسب و مربوط را در قسمت تاپیک قبل از آپلود کردن ویدئو انتخاب می کنید و بعد آن را منتشر می کنید.

در این صورت اینستاگرام ویدئو شما را به کاربرانی که در اکسپلور خود بیشتر به دنبال این موضوعات بودند و یا پیج هایی با این موضوع دنبال می کنند و همچنین این نوع پست ها را لایک کرده اند قرار می دهد و شما دو نفر را به هم می رساند.

در نهایت این ویژگی به شما اجازه می دهد تا مخاطب هدف خود را بیشتر و سریع تر پیدا کنید و فالور های بیشتری جذب کنید، البته به کیفیت ویدئویی که منتشر می کنید و نکاتی که رعایت می کنید هم بی تاثیر نیستند.

معانی و گزینه های تاپیک در اینستاگرام

تاپیک‌ها در اینستاگرام معمولاً برای دسته‌بندی و ترتیب دادن به محتواها استفاده می‌شوند. با استفاده از تاپیک‌ها، کاربران می‌توانند مطالب و عکس‌های مرتبط خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و به سادگی به محتواهای مشابه دیگران دسترسی پیدا کنند. در زیر چند نمونه از تاپیک‌های معمول در اینستاگرام آورده شده است:

1. موضوعات مرتبط به سبک زندگی:

– آشپزی و غذا

– ورزش و سلامتی

– مد و زیبایی

– مسافرت و گردشگری

– خانه داری و دکوراسیون

2. موضوعات مربوط به علاقه‌های شخصی:

– عکاسی و عکاسی موبایل

– هنر و نقاشی

– موسیقی و آهنگ

– کتابخوانی و نقد کتاب

– تکنولوژی و گجت‌ها

3. موضوعات مرتبط به محصولات و خدمات:

– فروشگاه آنلاین

– طراحی لباس و مد

– محصولات آرایشی و بهداشتی

– خدمات آموزشی و مشاوره‌ای

– محصولات دیجیتال و نرم‌افزار

4. موضوعات مرتبط به جامعه و اجتماع:

– خبرها و رویدادها

– کمپین‌های اجتماعی

– حقوق بشر و تفاوت‌های اجتماعی

– موضوعات زنان و حقوق زنان

– مسائل محیط زیست و پایداری

5. موضوعات مرتبط به تفریح و سرگرمی:

– فیلم و سریال

– بازی‌های ویدیویی

– کمدی و خنده

– میم و جوک

– ویدیوهای هنری و خلاقیت

این تاپیک‌ها تنها نمونه‌ای از موضوعاتی هستند که می توانید در اینستاگرام برای ساخت پروفایل یا دسته‌بندی محتواهای خود استفاده کنید. شما می‌توانید تاپیک‌ها را به صورت شخصی سازی شده براساس علاقه‌ها و موضوعات خاص خودتان ایجاد کنید.

همانگونه که گفته شد، در صورت استفاده از قابلیت add topics اینستاگرام، می توانید به محتوای خود سمت و سو داده و به اینستاگرام برای شناخت مخاطبان هدف خود کمک کنید و در صورت استفاده درست از این قابلیت با استفاده از قابلیت add topics اینستاگرام خیلی راحت و با سرعت می توانید برای ریلز خود 300 کا ویو دریافت کنید. 

  • آموزش رایگان
ضمانت کیفیت فایل
ضمانت بازگشت وجه
ضمانت توضیحات و اطلاعات فایل
قالب های مختلف فایل
  • اطلاعات فایل
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1402
تعداد بازدید : 2216
  • اشتراک گذاری
طراحی و توسعه با در صدای رسانه © 2023