sedayeresaneh loader
طراحی بیلبورد تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی صدای رسانه

    ویدئوی آموزش ساخت یک کانال یوتیوب

    آموزش ساخت کانال یوتیوب به صورت حرفه ای (صفر تا صد) پارت اول

آموزش ساخت کانال یوتیوب به صورت حرفه ای (صفر تا صد) پارت اول

آموزش ساخت کانال یوتیوب

در قسمت اول از ویدیوی آموزش ساخت کانال یوتیوب قرار داده شده، با ما همراه باشید تا نحوه ساخت کانال یوتیوب و همچنین نحوه قرار دادن کلیدواژه های مورد نظر برای کانال را با همدیگر مرور کنیم.

ساخت یک کانال یوتیوب

ایجاد حساب یوتیوب و کسب درآمد از طریق آن چگونه است؟ می‌دانیم که یوتیوب مخاطبین جهانی گسترده‌ای دارد که هم تنوع بالایی داشته و هم متعهد به این پلتفرم هستند.

به‌همین واسطه، چه صاحب یک کسب و کار باشید و چه به‌دنبال برند سازی برای شرکت هستید، می‌توانید با ایجاد حساب یوتیوب کانالی داشته باشید که برای به‌دست آوردن پایگاه دنبال کنندگان و طرفداران‌تان کاربرد دارد.

یوتیوب یک وب سایت عالی در اختیاران می‌گذارد و کنار آن، می‌دانیم که اکثر کاربران محتوای یوتیوب را از طریق برنامه‌های رسمی اندروید و iOS یا با کمک دستگاه‌های مخصوص استریم تماشا می‌کنند. حضور شرکت شما در شبکه‌های اجتماعی، بدون داشتن یک کانال قدرتمند یوتیوب ناقص باقی خواهد ماند.

آیا ایجاد حساب یوتیوب هزینه دارد؟

شما می توانید یک کانال یوتیوب به‌صورت رایگان ایجاد کنید. بر خلاف وب سایت‌ها، برای راه‌اندازی یک کانال یوتیوب نیازی به خرید دامنه یا سرور میزبان وب ندارید. گوگل که شرکت مادر یوتیوب محسوب می‌شود، هزینه‌ای بابت میزبانی کانال از شما دریافت نمی‌کند و برای ثبت اشتراک تان هم نیازی به پرداخت پول نخواهید داشت.

ایجاد حساب یوتیوب رایگان است، با این حال، برای انتشار ویدیوهای با کیفیت و با محتوای مناسب، احتمالا نیاز به سرمایه‌گذاری و تامین بودجه خواهید داشت. بسیاری از مردم هم تنها از یک گوشی هوشمند ارزان قیمت خوب استفاده کرده و با ایده‌هایی که دارند، ویدیوهایی را ایجاد کرده و اتفاقا بازدیدهای خوبی را هم دریافت می‌کنند.

برای ساخت کانال یوتیوب در ایران باید یک حساب معتبر گوگل داشته باشید. هنگامی که یک حساب گوگل ایجاد کردید، به ده‌ها برنامه مانند Google Photos، Gmail، Google Docs و همچنین یوتیوب دسترسی پیدا خواهید کرد. با ساخت یک حساب گوگل، ایجاد حساب یوتیوب هم بسیار ساده‌تر خواهد شد.
 

  • آموزش رایگان
ضمانت کیفیت فایل
ضمانت بازگشت وجه
ضمانت توضیحات و اطلاعات فایل
قالب های مختلف فایل
  • اطلاعات فایل
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1402
تعداد بازدید : 332
  • اشتراک گذاری
طراحی و توسعه با در صدای رسانه © 2023