sedayeresaneh loader
طراحی بیلبورد تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی صدای رسانه

تبلیغات محیطی و مجازی در مشهد (تبلیغات در مشهد)

نویسنده : Mansoureh Babereh
10 اردیبهشت 1402

تبلیغات محیطی و مجازی مشهد (تبلیغات در مشهد)

مشهد جزو یکی از شهرهای مهم و کلیدی در کشور پهناور ایران می باشد. به توجه به موقعیت جغرافیایی شهر مشهد، و راه های ارتباطی با دیگر شهرهای اطراف، تبلیغات محیطی و مجازی مشهد، برای شرکت ها یک برگ برنده بزرگ به حساب می آید. وجود جمعیت متنوع از لحاظ سلیقه و نوع تفکر سبب می شود تا پذیرای تبلیغ های محیطی متنوع بیلبوردی باشد. همچنین وجود اتوبان های پرتعدد و قرار گرفتن بیلبورد های مشهد در بزرگراه ها، بلوارها و پل های هوایی، محل های بسیار مناسبی برای ارائه محصولات و تبلیغ محیطی شما به نحو احسنت می باشد. با توجه به گستردگی علوم روز از جمله تبلیغات محیطی مشهد و یا تبلیغات دیجیتال، و همچنین علاقه عموم مردم به این نوع تبلیغات محیطی ، می توان این نتیجه را گرفت که تبلیغ محیطی بیلبوردی شما در بیلبورد مشهد بدون بازخورد نخواهد بود.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹١۵۴۰۶۸۶۴۹ تماس حاصل نمایید.

 

البته نباید این نکته را فراموش کرد که برای انجام یک تبلیغات موثر، طراحی تخصصی بیلبورد تبلیغاتی یکی از مواردی است که حتما باید به آن توجه کرد.

 

تاریخچه شروع تبلیغات

عده‌ای بر این باورند که از زمانی که پاپیروس در مصر ابداع شد، تبلیغات هم پا به عرصه‌ٔ زندگی انسان گذاشت. عده‌ای دیگر اما شروع آن را همز‌مان با اتفاقی که در سال ۱۴۵۰ میلادی افتاد می‌دانند. در این سال گوتنبرگ آلمانی اولین دستگاه چاپ را اختراع کرد و این باعث شد چاپ و انتشار در حجم زیاد ممکن شود. این تغییر، ظهور تبلیغات چاپی را در پی داشت.

نقطه‌ی عطف بعدی در این عرصه‌، پیدایش مجلات بود. در سال ۱۷۳۱ اولین مجلۀ غیر‌تخصصی در لندن به چاپ رسید. پس از مجله، پیدایش پوستر (۱۸۳۹) و بیلبوردها (دهه‌ٔ ۱۸۳۰) اتفاقات تأثیرگذاری را در حوزۀ مارکتینگ رقم زدند.

همه‌ٔ این نشریات، امکانی برای به نمایش گذاشتن محصولات بودند. پس از اختراع اولین خودرو (Ford Model T) و استقبال زیاد مردم از آن، دولت آمریکا پروژه‌ای را برای احداث بزرگراه‌های بین شهری آغاز کرد. این بزرگراه‌ها به معدن طلای صاحبان شرکت‌های بیلبورد تبدیل شد. بیلبوردهایی که یکی پس از دیگری ساخته می‌شدند تا هم درآمدزایی صورت بگیرد و هم جاده برای راننده خسته‌کننده نشود.

با ورود به قرن بیستم روند تغییرات در حوزۀ بازاریابی بسیار سریع‌تر شد و بازاریابی مدرن شکل گرفت. با همه‌گیر شدن رادیو در دهه‌ی ۱۹۲۰ برای اولین بار تبلیغات رادیویی از ایستگاه‌های آن پخش شدند.

در سال ۱۹۳۳ در آمریکا بیش از 55.2٪ از خانه‌ها رادیو داشتند؛ این آمار در سال ۱۹۲۰ صفر درصد بود! پس از رادیو، نوبت به تلویزیون رسید. اولین تبلیغ تلویزیونی در سال ۱۹۴۱ روی آنتن رفت. می‌توانید در ویدیوی زیر آن را تماشا کنید.

 

تاریخچه شروع تبلیغات

 

البته که نمی‌توان کل تاریخ تبلیغات را به همین میزان محدود کرد. اما با توجه به اینکه شما از پیدایش اینترنت خبر دارید و می‌دانید که آن‌ها به دنیای وب‌سایت‌ها و حتی اپلیکیشن‌ها هم راه پیدا کرده‌اند.

 

تبلیغ در مشهد

قطعا تبلیغ در مشهد و به صورت کلی تبلیغات برای هر کسب و کاری مفید و باعث پیشرفت و توسعه ی آن کسب و کار می گردد ولی هر تبلیغی نه، روی هر تبلیغ باید فکر شود و با برنامه جلو رفت. تبلیغات شهری یکی از بهترین نوع تبلیغات خواهد بود و اگر بتوانیم بستری مناسب پیدا کنیم که اعضای آن بستر شامل افراد همان شهر باشند قطعا یکی از بهترین جامعه هدف های یک کسب و کار محلی می باشد که می شود در آن تبلیغ کرد، ما در تیم تبلیغ در مشهد صدای رسانه توانسته ایم بستری مطمئن و دارای بازده و کارامد برای تبلیغات و کلا تبلیغ در مشهد فراهم آوریم. قطعا تبلیغ در تلگرام و اینستاگرام یکی از کارامد ترین تبلیغات و پربازده ترین آن هاست، منتهی باید با تخصص بیشتری وارد این حیطه شد. اگر ده دلار درامد دارید 9 دلار آن را هزینه ی تبلیغات کنید . این جمله را بسیاری از ما شنیده ایم، تبلیغات قطعا راه حل پیروزی بسیاری از کسب و کارهاست ، بارها شنیده ایم که می گویند اگر شده حتی قرض کنید و در عوض تبلیغ کنید تا کسب و کار شما به موفقیت خوبی برسد . اما تبلیغات باید اصولی باشد و نمی شود هر تبلیغی را برای هر کسب و کاری مفید دانست.

 

لیست بیلبوردهای مشهد

 

انواع تبلیغات در مشهد :

تبلیغات تراکتی، بیلبوردی، تلویزیونی، رادیویی، اس ام اس مارکتینگ، تبلیغ بنری و … هر کدام به نوعی تبلیغات هستند و شما هر روزه در حال مشاهده ی این همه تبلیغ هستید . اگر کسب و کار شما یک کسب و کار محلی است و جامعه ی هدف شما یک محله یا یک شهر هستند تبلیغات رادیویی و تلویزیونی برای شما مقرون به صرفه نیست و البته آن میزان هم موثر نیست، البته برای شهرهای بزرگ و کلان شهر ها تقریبا این موضوع کمتر صدق می کند چون باید رسانه ای انتخاب شود که جمعیت بالایی را شامل شود. شاید یک بیلبورد در شهر کوچک تر خیلی مقرون به صرفه تر و پربازده تر از تبلیغات های سنگین و قیمت بالای تلویزیونی باشد. برای تبلیغ در شهر خودتان و مثلا تبلیغ در سطح شهر مشهد قطعا بیلبورد یکی از تبلیغ های موثر خواهد بود اما با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی این تاثیر کمتر و کمتر شده . قطعا شما هم در خیابان می بینید که مردم به جای نگاه کردن بیلبورد های شهر در حال مرور اینستاگرام و تلگرام خود هستند. پس این فراگیری یعنی یک جامعه ی در دسترس و عالی برای تبلیغ و معرفی کسب و کار خودمان.

 

انواع تبلیغات

 

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی، که در فضاهای عمومی از طریق رسانه‌های بصری مانند بیلبوردها و تابلوهای نوری انجام می‌شود، یکی از استراتژی‌های مهم کسب و کار است که به شرکت‌ها امکان می‌دهد پیام‌های تبلیغاتی خود را مستقیماً به مخاطبان برسانند. سازمان زیباسازی ابزارهای تبلیغاتی را از طریق مزایده در اختیار کانون‌های تبلیغاتی قرار می‌دهد و شرکت‌ها برای استفاده از این رسانه‌ها باید با آژانس‌های تبلیغاتی همکاری کنند. تعرفه‌ها توسط شهرداری و سازمان زیباسازی تعیین و آژانس‌ها موظف به پرداخت هزینه‌های ماهیانه یا سالیانه هستند. تبلیغات محیطی به دلیل دید گسترده و حضور فیزیکی در محیط‌های پرتردد، تأثیرات بلندمدت در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند و می‌تواند به عنوان ابزاری مؤثر برای افزایش آگاهی از برند و ترویج محصولات به کار رود. خلاقیت در طراحی و اجرای تبلیغات محیطی می‌تواند به افزایش محبوبیت محصولات در بازار کمک کند.

 

تبلیغات محیطی

 

ابزار مختلف برای استفاده از تبلیغات محیطی 

همواره برای استفاده از هر نوع تبلیغات روش های مخصوص و خاصی وجود دارد که با توجه به نوع تبلیغات و همچنین مکان مورد استفاده می توان از هر کدام از روش های موجود استفاده نمود.

بیلبورد های تبلیغاتی: بیلبورد نوعی از تبلیغات است که در فضاهای خارجی انجام می‌گیرد و معمولاً به شکل یک تابلو تبلیغاتی نورپردازی شده و یا یا بدون نورپردازی روی پایه‌هایی بلند اجرا می‌شود. بیلبوردها معمولاً در مناطق پرتردد مانند کنار بزرگراه‌ها یا نزدیک مراکز خرید قرار دارند تا توجه بیشترین تعداد رانندگان و عابران پیاده را جلب کنند.

استرابورد تبلیغاتی: استرابورد ها در اصل یک سازه بادبانی هستند و نسبت به بیلبورد ها ابعاد کوچکتری دارند (حدودا 12 متری هستند). استرابورد ها معمولا دارای روشنایی نیستند و به دلیل ابعادی که دارند در تمام سطح شهر حتی خیابان هایی که فضای کمی در حاشیه خود دارند استفاده می شوند.

عرشه پل تبلیغاتی: پل های هوایی نیز ابزار مناسبی برای تبلیغات محیطی هستند و یکی از روش های تبلیغاتی مرسوم است. تبلیغات محیطی با این رسانه تبلیغاتی به این صورت است که بر روی عرشه پل هوایی صفحه نمایشگر نصب می شود و آگهی تبلیغاتی بر روی این صفحه قرار می گیرد.

تبلیغات محیطی متحرک یا تبلیغات ترانزیت: تبلیغات ترانزیت یا تبلیغات محیطی متحرک تبلیغاتی است که بر روی وسایل نقلیه انجام میشود. تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس، مترو، تاکسی، هواپیما و دیگر وسایل نقلیه جزو تبلیغات محیطی متحرک یا تبلیغات ترانزیت است.

تبلیغات محیطی در پمپ بنزین: تبلیغات در پمپ بنزین ها نیز با ابزار های تبلیغاتی که پیش تر توضیح دادیم صورت می گیرد و مناسب ترین ابزار برای تبلیغات در پمپ بنزین استرابورد است. البته از سایه بان جایگاه های سوخت نیز به عنوان یک فضای تبلیغاتی استفاده می شود.

تلویزیون های شهری: این نوع تبلیغات که تبلیغات محیطی دیجیتال هم نام دارند بر روی تلویزیون های شهری اجرا می شوند و هزینه این نوع تبلیغات نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی بیشتر است که البته اگر محتوای جذابی برای این تبلیغات داشته باشیم قطعا تاثیر گذاری بالایی خواهد داست.

تبلیغات در فرودگاه ها: این نوع تبلیغات که اغلب به وسیله تابلوی لایت باکس انجام می شود طرفداران خاص خودش را دارد که هدفشان انتقال پیام تبلیغاتی یا معرفی محصول به قشری خاص یعنی مسافران است.

سمپلینگ: اگر قصد دارید که محصول خود را به صورت نمونه در اختیار برخی از مخاطبان هدف خود قرار دهید تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد و در ذهن مخاطب ماندگار شود سمپلینگ را به شما پیشنهاد می کنیم. این روش برای معرفی محصولی جدید است که به صورت حقیقی و با ارائه نمونه ای از محصول جدید انجام می شود.

تبلیغات در ایستگاه های مترو: همانطور که می دانید مترو یکی از بهترین وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد درون شهری است. تبلیغات بر روی لایت باکس های ایستگاه، کتیبه ها و تلویزیون های داخل واگن جزو ابزار های تبلیغات محیطی این مکان هستند.

 

تبلیغات محیطی

 

تبلیغات در فضای مجازی چیست؟

این نوع تبلیغات به هنر استفاده از اینترنت برای رساندن پیام‌های بازاریابی و تبلیغاتی به مخاطبان مشخص و مورد نظر گفته می‌شود. در واقع این شیوه برای متقاعد کردن مشتریِ هدف به منظور شرکت در یک اقدام خاص مانند خرید، طراحی شده است. اکثر کسب‌ و کارها تلاش می‌کنند روزانه محتوای مناسبی را بر بستر آنلاین برای شناساندن محصولات، خدمات و فروش آن‌ها به افراد، منتشر کنند. (اگر تمایل دارید درباره روش‌های تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک بیشتر بدانید، مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم)

 

اهمیت و تاثیر تبلیغات در فضای مجازی 

تبلیغات آنلاین با گذشت زمان به سرعت در حال پیشرفت است. شکی در این نیست که این روش فرصت‌های متعددی را برای شرکت‌های کوچک و بزرگ فراهم می‌کند تا فروش خود را به شیوه‌ای کارآمد افزایش دهند. این تبلیغات برای موفقیت تجاری شما بسیار مهم است.

دسترسی جهانی: از طریق تبلیغات مجازی، می‌توانید کسب‌ و کار خود را فراتر از منطقه محلی خود به افراد بیشتری بشناسانید و به مخاطبان هدف خود در سراسر جهان برسید. برای گسترش کسب‌ و کار خود مجبور نیستید به جایی سفر کنید.

مقرون به صرفه بودن: یکی از بزرگ‌ترین مزایای این شیوه از تبلیغات، مقرون به صرفه بودن آن است. برخلاف روش‌های سنتی، لازم نیست مبالغ هنگفتی را برای تبلیغات خود هزینه کنید.

مخاطب هدف: با تبلیغات آنلاین شما می‌توانید مخاطب مناسب بیزینس خود را پیدا کنید و افرادی را هدف قرار دهید که با احتمال بیشتری به چیزی که شما می‌فروشید، علاقه‌مند هستند. ابزارهای تبلیغات آنلاین به شما کمک می‌کنند تا لیدهای بیشتری ایجاد کنید و کمپین‌های خود را مؤثر‌تر و سودآورتر کنید.

تعامل بیشتر با مخاطبان: اینترنت بهترین بستر برای درگیر کردن و تعامل بیشتر و راحت تر با مخاطبِ هدف شماست. درباره مخاطبان هدف خود تحقیق کاملی انجام دهید تا متوجه شوید که آن‌ها به دنبال چه نوع محصولات و خدماتی هستند و در مورد محصولات شما چه فکری می‌کنند.

دسترسی به داده‌ها: با کمک ابزارهای تجزیه‌وتحلیل آنلاین، می‌توانید رمزگشایی کنید که کدام استراتژی برای شما مفید است و کدام نه. شما می‌توانید با تجزیه و تحلیل داده‌هایی که از مشتریانتان به دست می‌آورید، به‌طور مداوم استراتژی بازاریابی خود را اصلاح و تکمیل کنید.

نتایج سریع و آسان: برخلاف تبلیغات سنتی، نتایجی که از روش‌های تبلیغات آنلاین حاصل می‌شود بسیار سریع و آسان است و از لحظه‌ای که کمپین تبلیغاتی خود را شروع می‌کنید، فرآیند جذب مشتری نیز آغاز می‌شود.  

روابط پایدار با مشتری: نگهداری مشتری بسیار ارزشمند است. با تبلیغات مجازی می‌توانید بارها و بارها از این مشتریان استفاده کنید و آن‌ها را مدام برای خرید مجدد ترغیب نمایید.

 

انواع تبلیغات فضای مجازی کدامند؟

با شناخت راه‌ها تبلیغات در فضای مجازی می‌توانید نقطه شروع تبلیغات خود را بیابید و با برنامه‌ریزی هدفمند به اهداف بازاریابی خود دست پیدا کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین انواع تبلیغات آنلاین را برای شما آورده‌ایم:

۱. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی: همه‌ی تبلیغات آنلاین نیازی به هزینه ندارند. مردم می‌توانند کسب‌وکار شما را به‌صورت ارگانیک از طریق تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی پیدا کنند. با ایجاد یک اکانت بیزینسی در فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام یا حتی Tik Tok می‌توانید مطابق با علاقه مردم محتوای جذابی را تولید کنید.

 

تبلیغات در اینستاگرام

 

۲. تبلیغات کلیکی: تبلیغات کلیکی یا (PPC‌ (pay per click به تبلیغاتی گفته می‌شود که به ازای هر کلیک باید مبلغی پرداخت کنید. این نوع تبلیغات بازدهی بالایی دارند.

۳. رپورتاژ آگهی: رپورتاژها که گاهی از آن به‌عنوان آگهی تبلیغاتی یا محتوای حمایت‌شده یاد می‌شود، روش تبلیغاتی بسیار هوشمندانه‌ای است. شما مطالبی را با هدف معرفی برند خود در سایت‌هایی که با مطلب شما هم‌خوانی دارند و پربازدید هم هستند منتشر می‌کنید. با این کار ترافیک سایت خود را افزایش داده و مخاطبان بیشتری را از سایت میزبان به سمت سایت خود هدایت می‌کنید.

۴. بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ): با ایجاد فهرست ایمیلی از کاربرانی که مشتاق استفاده از محصولات یا خدمات شما هستند می‌توانید تبلیغات مؤثری را از طریق ایمیل انجام دهید. مثلاً محصولات جدید خود را یا به‌روزرسانی خدماتتان را برایشان ایمیل کنید و آن‌ها را باخبرسازید و برای خرید ترغیب کنید.

۵. تبلیغات پوش نوتیفیکیشن: در  روش تبلیغات پوش نوتیفیکیشن شما می‌توانید برای کاربران سایت‌های دیگر تبلیغات خود را به صورت پوش نوتیفیکیشن بفرستید. پوش نوتیفیکیشن پیامی شبیه اس ام اس است که در مرورگر وب، اپلیکیشن یا سیستم‌عامل ارسال می‌شود و کاربران را به عملی ترغیب می‌کند یا از فرآیندی آگاهی می‌دهد.

۶. تبلیغات ویدیویی: به دلیل بازدهی بالای محتوای ویدیویی، تبلیغات به روش ویدیو مارکتینگ نیز می‌تواند تأثیر مستقیم و مؤثری را در ذهن مخاطب ایجاد کند؛ بنابراین می‌توانید از پلتفرم‌های نمایش ویدیو مثل یوتیوب و آپارات استفاده کنید و تبلیغات ویدیویی خود را به اشتراک گذارید.

۷. تبلیغات درون اپلیکیشنی: ازآن‌جایی‌ که تعداد اپلیکیشن‌ها هر روز رو به افزایش است، جای تعجب نیست که صاحبان اپلیکیشن‌ها از برنامه‌های خود درآمدزایی می‌کنند و با پذیرفتن آگهی و درج آن بر روی اپلیکیشن‌های خود این تبلیغات را انجام می‌دهند. تبلیغات درون اپلیکیشنی بسیار برای افزایش نصب اپ‌ها بر روی تلفن‌های همراه مؤثر است.

 

تبلیغات گسترده :

مشهد، به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای ایران و مرکز استان خراسان رضوی، محلی است که تبلیغات می‌تواند تأثیر چشمگیری بر روی کسب و کارها داشته باشد. این شهر که هر ساله میزبان میلیون‌ها زائر و گردشگر است، بستری مناسب برای انواع تبلیغات از جمله رسانه‌ای، خارج از خانه، آنلاین و مستقیم فراهم می‌آورد.

تبلیغات در اینستاگرام به سرعت در حال گسترش است و یکی از به صرفه ترین نوع آن تبلیغات گسترده است. اینستاگرام با جامعه آماری بالا بستر مناسبی برای معرفی کسب و کار شما است. در نگاه اول تبلیغات گسترده بسیار پرهزینه به نظر می آید اما با توجه به پوشش جامعه آماری بالا و هماهنگی در اکران بسیار به صرفه است. اگر شما شخصا به دنبال هماهنگی برای اکران تبلیغ خودتون باشید این روند با توجه به تعداد بالای کانال ها بسیار زمان گیر خواهد بود و با توجه به این که صاحبان برند تبلیغات گسترده هماهنگی لازم با کانال ها دارند قیمت بسیار پایین تر ی برای صاحبان برند وجود دارد پس با سپردن تبلیغات خود به تبلیغات گسترده هم در زمان و هم در هزینه می توانید صرفه جویی کنید.

تبلیغ ارزان و موثر در شهر :

برای تبلیغ ارزان تر و کارامد تر در هر شهری سراغ شبکه های اجتماعی بروید و به طور مثال در تلگرام و اینستاگرام صفحه های مربوط به آن شهر ها رو پیدا کنید . تقریبا برای همه ی شهرها کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرامی وجود دارد که اخبار سطح شهر و شهرستان را پوشش می دهد، این کانال ها را بیابید و با آن ها صحبت کنید و با قیمتی مناسب به آن ها تبلیغ بدید . هر چه بتوانید کانال ها و پیج های مرتبط تر و بهتر و سالم تری برای تبلیغ پیدا کنید قطعا تبلیغ شما اثر گذاری بهتری خواهد داشت. همچنین می توانید برای تبلیغ در مشهد به طرق مختلف با تیم صدای رسانه در ارتباط باشید.

 

تبلیغات محیطی

 

کدام روش تبلیغات فضای مجازی برای کسب‌وکار شما مناسب است؟

هدف هر استراتژی تبلیغاتی باید این باشد که بازدهی مثبتی از سرمایه خود داشته باشید و این بستگی دارد که آیا درآمد بیشتری از کمپین تبلیغاتی نسبت به هزینه‌ای که انجام می‌دهید به دست می‌آورید یا خیر؛ بنابراین با همه این استراتژی‌های تبلیغاتی موجود، تشخیص اینکه کدام یک برای شرکت و بودجه شما مناسب‌تر هستند، دشوار است. شناخت و آگاهی از نوع کسب‌وکار و مشتریان در این انتخاب به شما کمک فراوانی می‌کند.

به عنوان مثال، اگر یک کسب‌ و کار کوچک با بودجه بازاریابی نسبتاً اندک هستید، می‌توانید از روش‌های کم‌هزینه‌تر مانند شبکه‌های اجتماعی، سئو و کمپین‌های بازاریابی ایمیلی، برای تبلیغات موثر در فضای مجازی استفاده کنید.
ولی اگر انعطاف‌پذیری بیشتری جهت هزینه کردن دارید می‌توانید استراتژی جامع‌تری را برای تبلیغات خود در در نظر بگیرید. مسلم است وقتی از چندین رویکرد استفاده می‌کنید، به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا خواهید کرد؛ بنابراین اگر یک وب‌سایت حرفه‌ای و کاربرپسند هم دارید استفاده از تبلیغات PPC و سئو نیز می‌تواند نرخ تبدیل شما را افزایش دهد و کاربران بیشتری را به سمت بیزینس شما سوق دهد.

چیزی که مهم است بدانید این است که برخلاف تصور خیلی‌ها برای انجام تبلیغات مجازی، به بودجه‌ای بی‌پایان نیاز ندارید؛ با استراتژی‌های مناسب تمام کسب‌وکارها چه کوچک و چه بزرگ، حتی با بودجه اندک می‌توانند از راه‌های خلاقانه مسیرهای جدیدی را برای رقابت در بازار آنلاین پیدا کنند و همواره جلوی چشم مشتریان خود باشند تا به آن‌ها دسترسی یابند.

همان‌طور که استراتژی خود را توسعه می‌دهید، می‌توانید از این مزیت تبلیغ در فضای مجازی بهره ببرید و بر کمپین‌های خود در هر مرحله از اجرا نظارت کنید و آن‌ها را بهبود دهید. با این شیوه در انجام تبلیغات خود حرکت رو به جلویی خواهید داشت و بازگشت سرمایه قابل‌توجهی را نصیب خود می‌کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹١۵۴۰۶۸۶۴۹ تماس حاصل نمایید.

 

طراحی و توسعه با در صدای رسانه © 2023