طراحی بیلبورد تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی صدای رسانه

تعرفه اجاره بیلبورد (رزرو بیلبورد) در مشهد سال 1402 + لیست بیلبوردهای مشهد

نویسنده : Mansoureh Babereh
02 خرداد 1402

اجاره و رزرو بیلبورد تبلیغاتی در مشهد (تبلیغات محیطی مشهد)، به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع) بسیار پویا و اثرگذار است. این استان هر ساله میزبان میلیون ها زائر از داخل و خارج از کشور می باشد. وجود مرز مشترک و شاهراه های ترانزیتی با کشورهای افغانستان و ترکمنستان و هم چنین همجواری با استان های خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سمنان تبلیغات جاده ای در این استان را ارزشمند می‌کند.

لیست کامل تعرفه اجاره بیلبورد در مشهد(بروزرسانی قیمت 1402)

برای ارتباط با مشاوران آژانس تبلیغاتی صدای رسانه و دریافت مشاوره تخصصی رایگان در زمینه تبلیغات می توانید با شماره تلفن های 05136667204 و 09154068649 تماس حاصل نمایید.

آشنایی با شهر مشهد

آشنایی با مشهد مقدس

مشهد شهری زیارتی و سیاحتی است که در شمال شرق کشور جای خوش کرده است و می توان گفت که مهم ترین قطب گردشگری مذهبی کشور و نیز دومین شهر مذهبی جهان به حساب می آید و به این دلیل قطب گردشگری و زیارتی و سیاحتی از سراسر دنیاس..تبلیغات بیلبورد در مشهد با تنوع بسیار بالایی قابل اجرا و سفارش است.

بخاطر همین جمعیت زیادی در شهر مشهد درحال رفت و امد و زندگی هستند برای همین تبلیغات محیطی در شهر مشهد تاثیر زیادی در درامد کسب و کارهای مختلف دارد و می تواند باعث رشد کسب و کارها شود. صدای رسانه می تواند در زمینه تبلیغات محیطی در مشهد و اجاره بیلیبورد در مشهد به شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره اختصاصی رایگان می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی در مشهد (خراسان رضوی)؟

سرمایه گذاری تبلیغاتی در مشهد

همانطور که می دانید مشهد یکی از شهرهای پرتراکم از لحاظ جعیت در این استان است. تردد زیاد گردشگران، حضور دائمی مخاطبین در مسیرها و… بازدهی سرمایه گذاری تبلیغاتی در مشهد را به حداکثر می‌رسد. از دیگر عوامل توجیه اقتصادی تبلیغات بیلبوردی در خراسان رضوی، توریستی بودن دائمی شهر مشهد است. تبلیغات بیلبوردی در مشهد از مزایای بسیار بالایی برخوردار می باشد.

شهری پر از زائر و گردشگر

مشهد شهر زائران

شهرستان مشهد واقع در شمال استان خراسان رضوی با جمعیتی بالغ بر 3 میلیون نفر، به یمن وجود حرم مطهر امام رضا (ع) سالانه پذیرای 27 میلیون نفر زائر از داخل کشور و 2 میلیون نفر زائر از خارج کشور است. همچنین، منطقه گردشگری طرقبه شاندیز در 30 کیلومتری مشهد با ظرفیت پذیرش روزانه حدود 20 هزار توریست ایرانی و خارجی در تقویت صنعت گردشگری نقش قابل توجهی داشته است. وجود مراکز خرید مدرن و اماکن تفریحی تعداد گردشگران بیشماری را به سمت مشهد جذب می کند. به همین دلیل تبلیغات محیطی در مشهد از تاثیرگذاری بالایی برخوردار است.

قطب مهم اقتصاد و صنعت کشور

این استان به عنوان دومین قطب تولید خودرو و اصلی ترین تولید کننده چرم شناخته شده است. استان خراسان رضوی یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع غذایی و لوازم خانگی به شمار می رود. مشهد با دارا بودن مراکز دانشگاهی و آموزش عالی متعدد، عملاً به قطب دوم دانشگاهی کشور پس از تهران مبدل شده‌است. دانشگاه های موجود در مشهد به شرح ذیل است: دانشگاه فردوسی با بیش از ۲۳ هزار دانشجوی داخلی و خارجی دانشگاه بین‌المللی امام رضا علیه السلام دانشگاه علوم اسلامی رضوی دانشگاه علوم پزشکی و واحد بین‌الملل دانشگاه فردوسی

در مسیر جاده ابریشم

شهر نیشابور (شهر نزدیک به مشهد) یکی از مهم ترین شهرها در مسیر جاده ابریشم که در گذشته مسیر ارتباطی مرکزی ایران بوده است. با مشاوره تبلیغات محیطی در مشهد می‌توانید در مکان های داخل شهر و پر رفت و آمد خراسان رضوی کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن به تاجران، مسافران و زائرانی که قصد عبور از این مسیر را دارند ارائه دهید. با تبلیغات محیطی شما می توانید نه تنها در مشهد، بلکه در کل استان خراسان رضوی برای کسب و کار و صنعت و محصولات خود علاوه بر برندسازی به ایجاد اعتماد عمومی و فروش بیشتر دست یابید.

لیست کامل تعرفه اجاره بیلبورد در مشهد(بروزرسانی قیمت 1402)

شرکت های اجاره دهنده بیلبورد مشهد

شرکت های اجاره دهنده بیلبورد مشهد فراوانند اما می دانید چیزی که از آنها هم بیشتر است چیست؟ هزینه ای که شما باید برای استفاده از خدمات آنها پرداخت کنید! شرکت های اجاره دهنده بیلبورد مشهد نوعی واسطه بوده و شما را به شرکت های اصلی اتصال می دهند، البته ناگفته نماند که در این میان آنها درصد چشمگیری از مبلغ پرداختی شما را نیز برای خود بر می دارند.

اینکه شخصی برای برند خود تلاش و هزینه کند خیلی خوب است اما توجه به اینکه این هزینه دارد در کجا خرج می شود از آن هم مهم تر است. در واقع این نکته همان موضوعی است که باعث ترقی یک برند می شود.

هر چقدر که واسطه ها را در کار خود حذف کرده و جای آن بودجه خود را مفید تر خرج کنید برند شما مقرون به صرفه تر و در عین حال سریع تر رشد خواهد کرد. حال آیا شما باز هم می خواهید که در این زمینه اطلاعات بیشتری را کسب کنید؟ پس با ما همراه باشید تا بهترین شرکت تبلیغات بیلبورد مشهد را به شما معرفی کنیم!

بهترین شرکت اجاره دهنده بیلبورد

برای آشنایی بیشتر با شرکت های اجاره دهنده بیلبورد مشهد چه کنیم؟

شماره تماس کارشناس اجاره بیلبورد در مشهد : 09154068649

برای آشنایی بیشتر با هر کدام از شرکت های اجاره دهنده بیلبورد مشهد باید نام آن شرکت را در گوگل سرچ کرده و مطالب مورد نظرتان را در دل سایت های مرتبط با آن بیابید. البته کمی صبر کنید! قبل از انجام این کار بگذارید یک نکته را به شما گوشزد کنم.

قبل از هر اقدامی مبنی بر رزرو بیلبورد در مشهد شما باید بدانید که تمام شرکت های اجاره دهنده بیلبورد در یک نکته با هم اشتراک دارند و آن هم همان قیمت هنگفت تمام شده برای خدمات آنهاست. شما در ادامه بیشتر با دلایل این قیمت گذاری آشنا شده و به عبارتی در خواهید یافت که این برند ها مبلغ پرداختی شما را برای چه چیزی خرج می کنند.

همچنین در ادامه شما روش قسر در رفتن از زیر پرداخت این هزینه های نجومی را نیز خواهید آموخت و خواهید توانست با هزینه ای بسیار کمتر یک بیلبورد عالی را برای خود رزرو کنید. همان طور که احتمالا خودتان نیز می دانید بهترین شرکت اجاره دهنده بیلبورد شرکتی است که

1- به شما نزدیک است 

2- بودجه پرداختی شما را در جای درستی خرج می کند، نه اینکه فقط برای بزرگی نامش از شما پول گرفته و بعد آنها را در جیبش بگذارد.

شرکت های اجاره دهنده بیلبورد مشهد چه ویژگی دارند که آنها را از شرکت های واقع در تهران متمایز می کند؟

شماره تماس کارشناس اجاره بیلبورد در مشهد : 09154068649

رزرو بیلبورد در شهر مشهد توسط یک شرکت تهرانی کار سختی است. البته با وجود شبکه های مجازی این کار آسان تر شده اما هنوز هم امکان بروز مشکلات زیادی را در دل خود نهان دارد. به همین منظور برای گرفتن ارتباط بهینه تر با شرکت های اجاره دهنده بیلبورد در مشهد، شما عزیزان می توانید به این شهر سفر کنید و همانجا معامله خود را با توجه به جزئیات انجام دهید.

اما همان طور که می دانید این روند چندان به صرفه نیست. در واقع در این زمینه بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید انتخاب و پیدا کردن شرکت های اجاره دهنده بیلبورد در مشهد است. بدین ترتیب و پس از این انتخاب ارتباط شما با روند رزرو بیلبورد تان بیشتر شده و متقابلاً نتیجه آن نیز بیشتر باب میل تان خواهد بود‌.

از طرف دیگر و علاوه بر این موارد قرار داشتن یک شرکت در مشهد باعث تخصصی تر شدن آن شده و تمرکز بر ویژگی های مشهد نیز در آن خیلی بیشتر انجام می شود.

اجاره مستقیم بیلبورد مشهد

تفاوت اجاره مستقیم بیلبورد با اجاره بیلبورد از شرکت های اجاره دهنده در چیست؟

شرکت های اجاره دهنده بیلبورد (چه در مشهد باشند و چه واقع در تهران) همه به نوعی واسطه هستند و همین دست به دست شدن خواسته شما آخر سر هزینه هنگفتی را روی دست تان خواهد گذاشت. علاوه بر این گرچه که پیدا کردن شرکت های اجاره دهنده بیلبورد آسان تر از رزرو مستقیم آن است اما شما باید بدانید که این سهولت کار هزینه های خاص خودش را نیز در پی دارد.

شرکت های بزرگ اجاره دهنده بیلبورد برای برند سازی و رساندن نام شان به گوش شما هزینه خیلی زیادی را می پردازند پس تعجب نکنید اگر که بعد از معامله این هزینه را افزون بر هزینه واقعی روی قیمت تمام شده بیلبورد خود دیدید.

حال اگر ما بخواهیم که اجاره مستقیم بیلبورد و اجاره بیلبورد از شرکت های به نام در این زمینه را با هم مقایسه کنیم باید به این نکته توجه کنیم که اولا آنها از نظر نتیجه چندان فرقی با هم ندارند اما به طور عکس این دو سبک از لحاظ راه و روش انجام کاملا با هم در تضادند.

به طور خلاصه می توان گفت که اجاره مستقیم بیلبورد برای شما ارزان تر تمام می شود و امکان پیگیری در کارتان را نیز بیشتر می کند. همچنین علاوه بر این ها با این روش شما بیشتر به روند انجام و نصب بیلبورد خود آگاه خواهید بود.

شماره تماس کارشناس اجاره بیلبورد در مشهد : 09154068649

رزرو مستقیم  و بدون واسطه بیلبورد با شرکت بیلبورد مشهد

حال در این نقطه ما قصد داریم شرکتی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر واقع بودن در مشهد به طور بدون واسطه به رزرو بیلبورد مشهد برای شما پرداخته و کار تان را نیز در نصف مهلتی که شرکت های دیگر اجاره دهنده بیلبورد مشهد انجام می دهند به اتمام خواهد رساند.

اما کمی صبر کنید، یادتان هست که چندی پیش تنها نکته منفی راجب رزرو بیلبورد به طور مستقیم را کمیاب بودن شرکت های این چنینی معرفی کردیم؟ اکنون با معرفی آژانس تبلیغاتی صدای رسانه، ما این مشکل را نیز برای شما حل کرده ایم. شرکت صدای رسانه دقیقا همان شرکتی است که شما منتظرش هستید.

این شرکت با قیمت ها و تعرفه های انعطاف پذیر شما را شگفت زده خواهد کرد. فقط کافی است که یکبار قیمت ها را با هم مقایسه کرده و این گونه خودتان به بر پایه حقیقت بودن سخنان ما پی ببرید. اجاره بیلبورد در مشهد با آژانس تبلیغاتی صدای رسانه تنها به آسانی یک تماس انجام می شود، یک تماس با شماره 09154068649

انواع تبلیغات محیطی در مشهد :

انواع تبلیغات محیطی در مشهد

بیلبورد

استرابورد

عرشه پل

لمپوست

تبلیغات مترو

پوسترهای دیواری

تبلیغات روی بدنه اتوبوس و تاکسی

تبلیغات در مراکز خرید پر تردد مشهد

چرا تبلیغات محیطی در مشهد موثر است؟

استان خراسان رضوی یکی از مهم ترین کشورمان محسوب می شود. برای انجام تبلیغات محیطی در مشهد ابتدا لازم است بازار و هدف خود از تبلیغات را مشخص کنید. به دلیل مسافرخیز بودن این شهر انواع تبلیغات بیلبوردی در این شهر و استان تاثیرگذار است. با این حال نباید از یک برنامه ریزی درست و دقیق برای اجرای کمپین خود غافل شوید. اگر قصد تبلیغات سراسری دارید یا به صورت منطقه ای به تبلیغات محیطی روی آورده اید، بهتر است اکران تبلیغات محیطی مشهد را طبق زمان‌بندی صحیح برنامه ریزی (مثلا تبلیغ در تعطیلات و مناسبت های خاص و ورود زائران به مشهد) نمایید. خوشبختانه استان خراسان رضوی ظرفیت بسیار خوبی برای اجرای کمپین تبلیغات محیطی مختلف را دارد. اجاره بیلبورد مشهد یکی از آن اقداماتی است که می‌تواند به برندهای ایرانی برای شناخته شدن برندشان اگر به درستی اجرا شود مفید و سودمند باشد.

بررسی نقاط مثبت تبلیغات بیلبوردی در مشهد

تبلیغات محیطی و به خصوص بیلبورد مشهد یکی از آن اقداماتی است که می‌تواند به برندهای ایرانی برای سودمند و مفید بودن در حوزه تبلیغات محیطی کمک کند، اگر به درستی اجرا شود. شما با رزرو بیلبورد مشهد می‌توانید به شناخته شدن برندتان کمک شایانی کنید.
مشهد مرکز استان خراسان رضوی، از نظر وسعت پنجمین استان بزرگ ایران محسوب می شود. همچنین این شهر با جمعیتی بیش از 6 میلیون نفر، دومین کلان شهر پر جمعیت و با مساحت بیش از 118 هزار متر مکعب است. آژانس تبلیغات محیطی صدای رسانه، با بیش از 10 سال سابقه درخشان کاری و همکاری با معتبرترین شرکت های مشهد و سراسر کشور، با افتخار آماده همکاری با شما عزیزان خواهد بود.

آشنایی با تبلیغات اصولی با بیشترین بازدهی

تبلیغات اصولی با بیشترین بازدهی

با افزودن به دانش و علم تبلیغات محیطی، می توانید اقدام به راه اندازی کمپین تبلیغات بیلبوردی خود نمایید.

بیلبورد چیست؟

بیلبورد تبلیغاتی

یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی، بیلبورد است. چون بیلبورد های تبلیغاتی در مناطق شلوغ قرار دارند و در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی بیشترین تعداد بازدید و برداشت را کسب می‌کنند. پیام تبلیغاتی فقط در حد چند کلمه کوتاه بر روی بیلبوردها طراحی می شود.

چند نمونه مختلف بیلبورد تبلیغاتی

نمونه بیلبورد تبلیغاتی 1

نمونه بیلبورد تبلیغاتی 2

نمونه بیلبورد تبلیغاتی 3

چرا کمپین تبلیغات بیلبوردی در مشهد؟

در استان خراسان رضوی بالاترین سهم سرمایه گذاری را فولاد به خود اختصاص داده است. این استان ظرفیت ایجاد ۱۰ هزار شغل پژوهشی و دانشگاهی را دارد. صنعت فولاد با تکمیل زنجیره تولید در شهر مشهد به بزرگترین صنعت در این خطه تبدیل شده است. نکته حائز اهمیت دیگر این استان تولید انبوه زعفران است. امری بدیهیست که زعفران ایرانی ، برترین برند جهانی است. در حال حاضر ۷۵ درصد زعفران تولیدی کشور ، صادر می شود . بدین ترتیب زعفران یکی از محصولات استراتژیک مشهد محسوب می شود و تبلیغات محیطی هوشمند و بهینه در این زمینه بسیار کار آمد است . با ارائه مشاوره تخصصی کارشناسان تبلیغات محیطی صدای رسانه می‌توانید شاهد بهتر دیده شدن برند خود و رسیدن به اهداف تجاری خود باشید.

قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی در مشهد (استان خراسان رضوی)

قیمت اجاره بیلبورد در مشهد (استان خراسان رضوی) به عوامل متعددی مانند مساحت، فصل، مکان بیلبورد و ترافیک منطقه بستگی دارد. همین موضوع بر قیمت بیلبوردها در مشهد تأثیر می گذارد. شرکت تبلیغاتی صدای رسانه به دلیل بهره مندی از انواع بیلبوردها افتخار همکاری با مطرح ترین برندهای کشور را داشته است. همچنین با اجاره انواع بیلبورد در مکان های مختلف سعی کرده این بستر تبلیغاتی را برای تمامی مشاغل با هر هدف و بودجه ای فراهم کند. بیلبوردهای مشهد با توجه به اندازه و موقعیت مکانی خود دارای قیمت های متفاوتی هستند. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و اطلاع از تعرفه اجاره بیلبورد در مشهد از طریق بخش تماس‌ با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را در مورد تعرفه تبلیغات بیلبورد مشهد مطرح نمایید و در صورت تمایل اقدام به اجاره بیلبورد مدنظر خود کنید.

لیست بیلبوردهای تبلیغاتی مشهد

رزرو بیلبورد

هر کسب‌و‌کاری برای موفقیت نیاز به جذب مشتری دارد. بازاریابی، مراحلی را که کسب‌وکارها برای جذب و حفظ مشتریان می‌گذرانند را توصیف می‌کند که شامل داشتن تبلیغاتی است که آگاهی مصرف‌کننده را در مورد محصولات و خدمات افزایش می‌دهد.

لیست کامل تعرفه اجاره بیلبورد در مشهد(بروزرسانی قیمت 1402)

کمپین تبلیغات محیطی

در کمپین‌های تبلیغات محیطی در صورت استفاده مؤثر از ابزارها یا پیام‌های ارتباطی، انتخاب زمان و مکان‌های مناسب برای تبلیغ کسب و کار و تجارت شما می توانند آگاهی، علاقه و همچنین تمایل مشتریان بالقوه به محصولات یا خدمات شما را افزایش می‌دهند.

مکان های مناسب بیلبورد در خراسان رضوی

از مسیر های منتهی به حرم امام رضا (ع)، مقبره فردوسی در توس، آرامگاه عمر خیام، آرامگاه عطار نیشابوری، تفرجگاه های تفریحی و مراکز خرید مدرن را می‌توان در زمره بهترین مکان ها برای تبلیغات بیلبوردی در مشهد نام برد. علاوه بر زیارتی بودن مشهد قدمت دیرینه این شهر، آن را مرکز توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار داده و این امر عامل مهمی در موفقیت کمپین های تبلیغاتی در مشهد است. هر ساله میلیون ها نفر به این استان سفر می کنند. پس می توان گفت تبلیغات بیلبوردی در شهر مشهد و سایر شهر های استان خراسان رضوی بسیار موثر است. جالب است بدانید بزرگترین بیلبورد ایران نیز در این استان قرار دارد.

برخی از امکان دیدنی و پرتردد استان خراسان رضوی :

حرم مطهر امام رضا (ع)
آرامگاه فردوسی
پارک کوهسنگی
باغ ملی مشهد
خانه توکلی مشهد
جنگل جیغ
چالیدره
طرقبه و …

اجاره بیلبورد در مشهد

تبلیغات بیلبورد در مشهد می تواند یکی از بهترین انواع تبلیغات محیطی باشد چون این شهر به عنوان دومین شهر پرجمعیت ایران و همینطور تعداد مسافرت های بسیار زیاد و رفت و امد های متعدد در این شهر میزان مشاهده بیلبوردها بسیار بالاست بهترین مکان های سفارش بیلبورد در مشهد ورودی و خروجی های مشهد و همینطور خیابان های حواشی حرم مطهر رضوی است ، اگر شما قصد اجاره بیلبورد در مشهد را دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

چه ویژگی هایی صدای رسانه را متمایز می کند؟

شرکت صدای رسانه، با اختلاف یکی از متفاوت ترین و بهترین شرکت های تبلیغات محیطی می باشد. برای گرفتن بهترین نتیجه از کمپین تبلیغات محیطی در راستای اجاره و رزرو بیلبورد در مشهد لازم است از یک تیم حرفه ای و باسابقه مشاوره گرفت. با توجه به مواردی که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد، تفاوت سطح ما با سایر رقبا را ملاحظه خواهید کرد.

1- قیمت واقع بینانه

صدای رسانه، صاحب رسانه در سراسر کشوراست و با بیش از 2500 تابلو تبلیغاتی در سطح کشور، در تلاش است تا با بهترین قیمت، بیشترین بازدهی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
لازم به ذکر است، کمپین‌های تبلیغاتی برای برندسازی بهتر و معرفی کسب و کار بسیار سودمند و به‌صرفه هستند.

2- امکان تهاتر به ازای تبلیغات

تهاتر، روش داد و ستد خدمات یا کالا بین دو یا چند شریک تجاری، بدون استفاده از پول ( یا هرچیزی مربوط به پول مانند کارت اعتباری یا چک) است. صاحبان کسب و کار بدون پرداخت ریالی می‌توانند به دیده شدن کسب و کار و فرآیند برندسازی خود کمک کنند.

3- کاملا بدون واسطه

ما امکان خرید بیلبورد به طور مستقیم و بدون واسطه را برای صاحبان کسب و کارها و برندها فراهم ساخته ایم. این کار باعث حذف هزینه‌های اضافی می‌شود و این هزینه‌ها می‌توانند صرف تبلیغات بیشتر و بهتر و ماندگاری شما در ذهن مخاطب شوند.

4- وجود مشاوران و کارشناسان مجرب

مشاوران و کارشناسان مجرب صدای رسانه، هر زمان آماده هستند که با پیشنهاد کمپین‌های تبلیغاتی مختلف، به شما کمک کنند بهترین تصمیم را برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود بگیرید.

لیست برخی از سوالات متداول کاربران در مورد تبلیغات مشهد :

کمپین تبلیغات محیطی در مشهد از طراحی تا اجرا

آژانس تبلیغات محیطی صدای رسانه با تجربه‌ای قابل توجه در تبلیغات محیطی از جمله اجاره بیلبورد در مشهد آمادگی این را دارد تا شما را در مسیر کمپین تبلیغات محیطی خود همراهی کند. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و اطلاع از تعرفه رزرو بیلبورد در مشهد از طریق بخش تماس‌ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را در مورد قیمت، لیست و تعرفه تبلیغات بیلبورد مشهد مطرح نمایید و در صورت تمایل اقدام به اجاره بیلبورد مدنظر خود کنید.

مکان های مناسب بیلبورد در خراسان رضوی

از مسیر های منتهی به حرم امام رضا (ع)، مقبره فردوسی در توس، آرامگاه عمر خیام، آرامگاه عطار نیشابوری، تفرجگاه های تفریحی و مراکز خرید مدرن را می‌توان در زمره بهترین مکان ها برای تبلیغات بیلبوردی در مشهد نام برد. علاوه بر زیارتی بودن مشهد قدمت دیرینه این شهر، آن را مرکز توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار داده و این امر عامل مهمی در موفقیت کمپین های تبلیغاتی در مشهد است. هر ساله میلیون ها نفر به این استان سفر می کنند. پس می توان گفت تبلیغات بیلبوردی در شهر مشهد و سایر شهر های استان خراسان رضوی بسیار موثر است.

لیست مناطق مشهد جهت سفارش اجاره مشهد

محله‌ها

آبکوه • آزادشهر • احمدآباد • سجاد • ارگ • اکبرآباد سیدی • التیمور • امیرآباد • امین‌آباد • باقرآباد • بالاخیابان • بحرآباد • پایین‌خیابان • پنج‌تن • تلگرد • جانبازان • جاهدشهر • جوفروش • چائیش • چهارباغ • خدربیگ • خوش • خیرآباد • دریادل • رده • رضائیه • رضاشهر • زیباشهر • سامانیه • سجادشهر • سراب • سرشور • سعدآباد • سمرقند • ششصد دستگاه • شقا • شقایق • شهرچاپ • ضد • عباس‌آباد • عسگریه • عیدگاه • عیش‌آباد • فتح‌آباد • قائم • شهرک غرب • قلعه آبکوه • قلعه صحرایی • کاریزک • کرمانی‌ها • کلاته ملاعلی • کنارکال • کوهسنگی • گل ختمی • گلشور • گلشهر • محمدآباد • محمودآباد • ملک‌آباد • مهدی‌آباد • مهرآباد • میل کاریز • نادرشهر • نخودک • نوده • نوغان • وکیل‌آباد • هاشمیه

شهرک‌ها

آب و برق • آبکوه • آزادگان • آزادی • ابوذر • اتوبوسرانی • امام خمینی • امام هادی • امید • بحرآباد • بهارستان • بهداشت • بهشتی • پاچنار • پژوهش‌های صنعتی • پست • پیام • توانیر • جانبازان • چمران • چهارچشمه • حجت • حمزه • خانه • خطیب • دانش • دکتر فیاض • رازی • راه • راه‌آهن • رجائی • سنگ • سیمان • شادیلون • شهرآرا • شیرین • صدا و سیما • صدوقی • طالقانی • فاطمیه • فتح‌المبین • فرهنگیان • قائم • قدس • قدوسی • کوشش • لاله • لشکر • مخابرات • مروارید • مطهری • مهرآباد • ناجا • ناسیونال • نان رضوی • نجفی • نفت • نور • نیروی هوایی • هاشمی‌نژاد

کوی‌ها

آتش‌نشانی • آزادگان • آلاله • المهدی • امام رضا • امیر • امیرالمؤمنین • بنی‌هاشم • بهمن • بیت‌المقدس • دانشگاه • دروی • زرگران • سیدی • شفا • شیخ حسن • صاحب‌الزمان • طلاب • فرهنگیان • قائم • کارمندان • گلشاد • مطهری • معصوم • مهدی • ولی عصر

لیست کامل تعرفه اجاره بیلبورد در مشهد(بروزرسانی قیمت 1402)

طراحی و توسعه با در صدای رسانه © 2023