sedayeresaneh loader
طراحی بیلبورد تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی صدای رسانه

    ویرایش و ادیت ویدیو با اینستاگرام در قسمت ریلز و دریافت ویو میلیونی

    ویرایش و ادیت ویدیو با اینستاگرام در قسمت ریلز

ویرایش و ادیت ویدیو با اینستاگرام در قسمت ریلز

ویرایش و ادیت ویدیو با اینستاگرام در قسمت ریلز و دریافت ویو میلیونی

اگر کاربر حرفه‌ای تیک تاک باشید، حتما با ویژگی ریلز اینستاگرام آشنا هستید. در این مطلب قصد داریم نحوه ادیت ویدیو با استفاده از اینستاگرام را به شما توضیح دهیم. پس تا پایان با ما همراه با باشید.

اما قبل از این که با قابلیت ویرایش و ادیت ویدیو با اینستاگرام آشنا شویم، بیایید نگاهی به ریلز بیندازیم و ببینیم دلیل ایجاد ریلز توسط اینستاگرام چیست؟

ریلز چیست؟

ریلز درواقع ویدیو‌های کوتاهی هستند که شما آنها ضبط و ادیت می‌کنید و مستقیما از طریق پلتفرم، آنها را با دوستان و فالوورهای خود به اشتراک می‌گذارید. پلتفرم تیک تاک بود که اولین بار این ویژگی را معروف کرد.
اینستاگرام در سال 2020، ریلز را برای رقابت بهتر با تیک تاک در پلتفرم خود راه‌اندازی کرد.

تیک تاک در آن زمان کاملا شناخته شده بود و محبوبیت زیادی داشت. با شروع کووید 19 و اولین دوره‌های قرنطینه، محبوبیت این پلتفرم و مخاطبان آن از قبل هم بیشتر شد.

اینستاگرام با راه‌اندازی ریلز قصد داشت کاربران خود را که روز به روز، بیشتر به سمت تیک تاک می‌رفتند را همچنان حفظ کند. ریلز اینستاگرام هم مثل تیک تاک، کوتاه و جذاب هستند و حداکثر زمان هر ریل، 60 ثانیه است.

کلیپ‌های کوتاه ریلز، برخلاف پست‌های ویدیویی بلند، دسته‌بندی مخصوص خود را دارند. علاوه بر این، راحت‌تر در پلتفرم اینستاگرام دیده می‌شوند؛ حتی توسط کسانی که شما را فالو نکرده‌اند. حتی یک تب مخصوص هم برای آنها در رابط کاربری اینستاگرام در نظر گرفته شده است.

ویرایش و ادیت ویدیو با اینستاگرام و دریافت ویو میلیونی

همانطور که گفته شد، اینستاگرام برای رقابت با تیک تاک، قابلیت ریلز را راه اندازی کرد و کاربران زیادی نیز از این قابلیت در صفحه اینستاگرام خود استفاده می کنند.

بدون استفاده از قابلیت ویرایش و ادیت ویدیو با اینستاگرام هم می توانید ویدیوی مد نظر خود را ایجاد کنید، اما نکته حائز اهمیت در این رابطه این است که قابلیت ادیت ویدیو با اینستاگرام نیز در بخش ریلز پیاده سازی شده است که با استفاده از این قابلیت، می توانید به راحتی ویدیوی خود را در سطح اینستاگرام وایرال کنید و ویو میلیونی دریافت کنید.
 

  • آموزش رایگان
ضمانت کیفیت فایل
ضمانت بازگشت وجه
ضمانت توضیحات و اطلاعات فایل
قالب های مختلف فایل
  • اطلاعات فایل
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1402
تعداد بازدید : 275
  • اشتراک گذاری
طراحی و توسعه با در صدای رسانه © 2023