طراحی بیلبورد تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی صدای رسانه | Sedaye Resaneh

    ویدیوی پاسخ به کامنت ها با ریلز

    پاسخ به کامنت ها با ریلز، رفتن به اکسپلور و دریافت ویو میلیونی اینستاگرام

پاسخ به کامنت ها با ریلز، رفتن به اکسپلور و دریافت ویو میلیونی اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام، پاسخ به کامنت‌ ها با ریلز

چند وقت پیش اینستاگرام رسما اعلام کرد که کاربران برای پاسخ دادن به نظرات پست های خود، می توانند به جای متن خالی از ریلز استفاده کنند. چند وقتی است که اینستاگرام ویژگی پاسخ دادن به کامنت ها به وسیله ریلز را آزمایش می کند و برای آن به روز رسانی های متعددی را ارائه داده است. به نظر می رسد که اینستاگرام در تلاش است تا فرمت ویدیوی کوتاه را تا جای ممکن به صورت یکپارچه ارائه بدهد.

 

برای مشاوره تبلیغاتی رایگان با شماره ۰۹١۵۴۰۶۸۶۴۹ تماس بگیرید

 

اخیرا این برنامه تغییرات و بروزرسانی های زیادی را پشت سر گذاشته است زیرا شرکت در حال آزمایش قابلیت‌های جدید و قدیمی است.

به ویژگی جدید پاسخ به کامنت ها با ریلز، Reels Virtual Replies گفته می شود. این قابلیت به کاربران اینستاگرام کمک می کند تا با سبکی منحصر به فرد به نظرات پاسخ دهند. از طریق این قابلیت تعامل کاربران افزایش پیدا می کند. مدیرعامل و بنیانگذار متا، مارک زاکربرگ، اخیرا اعلام کرد که ریلز (Reels) یک محرک اصلی برای رشد تعامل در اینستاگرام است. میلیون ها کاربر در سراسر جهان با ویدئوهای کوتاه در اینستاگرام سروکار دارند، آنها را با خانواده و دوستان خود به اشتراک می گذارند. پس جای تعجبی ندارد که این ویژگی در حال آزمایش شدن و ارائه برای تمامی کاربران است.

اینستاگرام در تلاش برای رقابت با بزرگترین پلتفرم ویدئوهای کوتاه یعنی تیک تاک، در حال یادگیری و دریافت ویژگی‌های زیادی از رقیب خودش است.

چگونه با ریلز به کامنت ها پاسخ دهیم؟

پاسخ به کامنت ها با ریلز

پس از ارسال یک Reel در اینستاگرام، کاربر می تواند از طریق Reels Virtual Reply به نظرات پاسخ دهد. برای انجام این کار، کاربر باید به بخش نظرات رفته، یک نظر را انتخاب کرده و روی پاسخ (Reply) کلیک کند. همانطور که کادر متنی برای تایپ برای پاسخ باز می شود، روی نماد Reels که در سمت چپ ظاهر می شود ضربه بزنید. سپس قادر خواهید بود یک پاسخ ویدئویی ایجاد کنید. این پاسخ مانند هر پاسخ دیگری به کامنت موردنظر سنجاق می‌شود و سایر کاربران هم می توانند آن را ببینند.

آیا اینستاگرام از تیک تاک کپی کرده است؟

سال گذشته Tiktok ویژگی مشابهی را به برنامه خود اضافه کرد و اکنون اینستاگرام فقط در حال کپی کردن آن است. این کار، اتفاق جدیدی برای شبکه های اجتماعی نیست، زیرا در سایر برنامه ها نیز به صورت متعدد انجام شده است. مانند استوری های اسنپ چت.

تنها پیشرفت در ویژگی پاسخ ریلز اینستاگرام این است که می توانید از آن برای پست های معمولی استفاده کنید و رنگ استیکر را تغییر دهید، در کل تغییر زیادی نکرده است.

با استفاده از قابلیت پاسخ به کامنت ها با ریلز که به تازگی در اینستاگرام فعال شده است، به راحتی می توانید ویوی زیادی را برای پست خود به دست بیاورید و همچنین رفتن به اکسپلور برای پست شما بسیار راحت تر خواهد شد. پس از این به بعد، برای پاسخ به کامنت ها به شیوه معمولی، از قابلیت پاسخ به کامنت ها با ریلز استفاده کنید.

 

لطفا برای درخواست تبلیغات یا مشاوره رایگان با شماره ۰۹١۵۴۰۶۸۶۴۹ تماس بگیرید

 

  • آموزش رایگان
ضمانت کیفیت فایل
ضمانت بازگشت وجه
ضمانت توضیحات و اطلاعات فایل
قالب های مختلف فایل
  • اطلاعات فایل
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1402
تعداد بازدید : 1352
  • اشتراک گذاری
طراحی و توسعه با در صدای رسانه © 2023